,
Novinky


Podporujeme


Regenran centrum


Alena Tirpáková - majiteľka

Dobrý deň,

dovoľte mi, aby som sa Vám v krátkosti predstavila a predniesla Vám návrh spolupráce formou dodávania pečiva a sladkého sortimentu pre Vás

CELIALANDIA- bezlepková pekáreň, Bidovce 99, 044 45 Bidovce spúšťa v týchto dňoch naplno svoju výrobu, ktorej predmetom je výroba bezlepkového chleba, pečiva ale aj sladkého a slaného pečiva ako aj výroba chleba a pečiva v klasickom, nie diétnom výrobnom programe.

Zaujímavosťou pre Vás môže byť informácia, že sme chránenou dielňou a prevádzku máme v prenajatých priestoroch starej pekárne v Bidovciach, blízko Košíc. Svoju výrobu a obchod smerujeme na zákazníka, ktorý má rád kvalitu a dobrú chuť klasických chlebov ako aj kvalitu ražných, hutnejších, sýtejších, viaczrnných, celozrnných chlebov, štrúdlí z lístkového cesta ako aj na tých zákazníkov, ktorí sa nevyhnutne potrebujú dennodenne stravovať diétne. V rámci tohto programu ponúkame čerstvé bezlepkové biele , tmavé, viaczrnné ,pohánkové a iné chleby ,biele bezlepkové bagety, bagety s posypom, bezlepkový perník, mufinky a iné sladké pečivo. Sortiment je možné rozširovať podľa požiadaviek zákazníkov.

Team oduševnených ľudí pracuje na tom, aby všetci bez rozdielu veku s potrebou bezlepkovej stravy mali možnosť zakúpiť si kvalitné, chutné slovenské pečivo a sladké cukrárenské výrobky pre všetky vekové kategórie, ktoré sú odkázané na túto špeciálnu stravu.

Týmto, by sme radi touto formou prispeli k skvalitneniu stravovania tak v programe diétnom ako aj klasickom. Našou prioritou je ponúkať veľký sortiment čerstvého raňajkového, desiatového pečiva tak, aby ste si mali možnosť vybrať. Ponúkame Vám výrobky rôznych chutí a vôní, ak Vás oslovia ich kvalita bude stále rovnaká, smerovaná k Vašej spokojnosti.

Želám si, aby táto myšlienka bola naplnená s Vašou spokojnosťou s našimi výrobkami. Určite v nás nájdete seriózneho a spoľahlivého obchodného partnera, ktorého krédom je ľudský prístup a vízia vzájomnej pomoci. V zmysle vety Ľudia ľuďom.